Czym jest Graffiti?

Graffiti - BronzeerGraffiti, czyli sztuka uliczna. Zarówno kiedyś, jak i teraz prace Graffiti mają przesłanie ideowe, które miało wzbudzić emocje albo skłonić do działania. Z graffiti mamy do czynienia wtedy, kiedy w miejscu publicznym konkretnego miejsca namalowane są prace artystyczne, najczęściej obierające charakter zjawiska kulturowego. Dzieje się tak za sprawą własnej potrzeby kształtowania historii, jak również wyznawania własnych wartości życiowych. Namalowane prace zwykle były i są anonimowe, jednak autorzy w większości wybierają jako środek do autoprezentacji pseudonim artystyczny. W chwili kiedy zapanował pokój i dostatek – ta forma sztuki w dalszym ciągu dotyczy problemów krajowych i świata – tymczasem wraz z rozwojem cywilizacyjnym oraz kulturowym istnieje możliwość, aby zaprojektować Graffiti na zamówienie. Projekt może przybrać formę muralu albo zostać zaprojektowany na ścianie wewnątrz hali sportowej albo klubu rozrywkowego.

Zlecenie na Graffiti

Projektanci, którzy są doświadczeni w malarstwie przenoszą swoje umiejętności na dowolną wielkość powierzchni. Agencja artystyczna Graffiti, to jest zupełnie coś nowego na rynku. Co jest charakterystyczne dla Graffiti? Graffiti jest rzadziej spotykane, zatem rzuca się w oczy. Nadmiar wizualizacji cyfrowej w telewizji czy internecie zmniejsza wartość treści graficznej. W stosunku do Graffiti jest całkowicie inaczej. Dodatkowo prace wyróżnia duża liczba kolorów, a nowoczesne realizacje są trwałe. Wykorzystanie nowoczesnych technik UV albo 3D dostarcza dużo wrażeń – http://nietak.eu.

Graffiti dla dzieci oraz dorosłych

Rodzice z dziećmi uczestnicząc w warsztatach Graffiti mają okazję do namalowania malowideł artystycznych według własnej inwencji twórczej. Namalowanie mamy albo taty lub zabawnej żaby z pewnością jest nie tylko zabawne, ale również dostarcza wiele radości. Wykonywanie Graffiti dla znacznej części ludzi ma znaczenie symboliczne, ale dodatkowo jest dobrym pomysłem na spędzanie czasu. Malowidła mogą być zrealizowane na wielkim formacie, dzięki temu można wspólnie poddać się zabawie. Tego rodzaju warsztaty wyszukać można w ofertach agencji artystycznych.